AKCJA

miesiąc temu

Dzięki współpracy z uczniami Liceum Ogólnokształcącego z naszego miasta udało się nam w miesiącu marcu przeprowadzić akcję pt. „Podziel się książką”. Licealiści zebrali dla naszych przedszkolaków ponad 100 bajek i książeczek edukacyjnych. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały, a starszaki podjęły próby czytania otrzymanych pozycji literackich. Starszym kolegom serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom uda się nam jeszcze bardziej rozbudzić w naszych najmłodszych zamiłowanie do obcowania z książkami.