#WITAMINKI MARCHEWKOWE WYZWANIE

14 dni temu

Grupa „Motylki” melduje wykonanie kolejnego warzywnego wyzwania w ramach realizacji projektu edukacyjnego #„WITAMINKI”. Tym razem bohaterką była marchewka „Maja”. W ubiorach przedszkolaków dominował kolor pomarańczowy. Dzieci poznały ciekawostki dotyczące marchewek, poznały wartości odżywcze tego warzywa, wymieniały potrawy, które można z marchewki przygotować. Wzięły udział w wielu marchewkowych zadaniach. Na zakończenie zajęć degustowały różne potrawy z tego warzywa.  To była świetna okazja, by porozmawiać o zdrowym odżywianiu i pokazać, że warzywa mogą być smaczne.