Gminny konkurs układania puzzli

14 dni temu

Dnia 25 kwietnia wychowankowie z naszego przedszkola wzięli udział w gminnym międzyprzedszkolnym konkursie układania puzzli pt. "W całość mnie złóż" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Małopolskim.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o zdobyciu przez naszych przedszkolaków pierwszych miejsc w dwóch kategoriach wiekowych.

Adasiowi z grupy "Żabki"  gratulujemy zdobycia I miejsca w kategorii wiekowej 5 latków!

Maksiowi z grupy "Misie" gratulujemy zdobycia I miejsca w kategrii wiekowej 6latków !