Wycieczka do "Domowej Kuchni" i sklepu "Jubilatka"

14 dni temu

Dzieci z grupy „Motylki” w ramach zajęć edukacyjnych wybrały się z wizytą  do „Domowej Kuchni” - pobliskiej pierogarnii. Dzięki uprzejmości właścicielek mogły zobaczyć, w jaki sposób powstają tradycyjne pierogi, jak wygląda maszyna do wałkowania ciasta i zlepiania pierogów. Panie przygotowały wcześniej ciasto i farsz, a następnie dzieci z zaciekawieniem obserwowały produkcję pierogów krok po kroku. Na koniec gotowe pierożki trafiły do brzuszków naszych przedszkolaków. Przedszkolaki zjadły je ze smakiem. Serdecznie dziękujemy paniom, które przyjęły nas z dużą sympatią i serdecznością.

Po wyjściu z „Domowej kuchni” dzieci udały się do sklepu spożywczo-przemysłowego „Jubilatka”.