Wizyta w Teatrze Maska

miesiąc temu

Dnia 13.03.2024 r.  w ramach uczestnictwa w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Dzieci na scenie” oraz programie "Z kulturą osobistą za pan brat, przedszkolaki idą w świat" odbyła się wycieczka do Teatru „Maska” w Rzeszowie. Dzieci z najstarszych grup miały  okazję obejrzeć spektakl pt. „Jeż i cień”.  Była to historia jeża która, ukazywała  ważne życiowe wartości np.; że  zgromadzone skarby nie dadzą nikomu szczęcia, a najważniejsze są dobre, pozytywne relacje z innymi ludźmi. Po spektaklu odbyła się lekcja teatralna prowadzona przez pracowników teatru, podczas której przedszkolaki utrwaliły wiedzę o teatrze omawianą na zajęciach w poprzednim tygodniu. Dzieci pełne nowych wrażeń i doświadczeń z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola.