Powiatowy konkurs recytatorski

miesiąc temu

6 marca 2024 r. w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej odbył się etap finałowy II edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Logopedia w wierszu” , którego organizatorem była Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ropczycach. Celem konkursu było m.in. uwrażliwienie na piękno języka ojczystego, kształtowanie umiejętności świadomego odbioru tekstu, jak również rozwijanie u dzieci zainteresowń ćwiczeniami logopedycznymi. Z naszego przedszkola do finału konkursu zakwalifikowała się  Lenka z grupy "Żabki", która zajęła I miejsce w kategorii wiekowej 3-5 lat. Konkursowy wierszyk przygotowała z Lenką pani logopeda Dorota Wójtowicz-Rodzoń. Małej artystce serecznie gratulujemy wspaniałego  występu.