Dzień Babci i Dziadka, grupa Żabki

3 miesiące temu

W piątek, 26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadzia. Grupa Żabki przygotowała z tej okazji występ. Przedszkolaki wcieliły się w rolę króla i królowej, gdyż w dniu tego wyjątkowego święta każda babcia i dziadek powinni nosić korony! Dzieci zorganizowały spotkanie z lornetkami, by dowiedzieć się czy ich babcie i dziadkowie są czarodziejami, podejrzewając, że ich bliscy znają rózne "magiczne sztuczki"... babcia potrafi tak ugotować obiadek, że nawet nielubiane potrawy smakują i "ograć komputer w karty", a dziadziu jednym słówkiem potrafi otrzeć wszystkie łzy i sprawić, że zepsuty rower po chwili działa bez szwanku! Po długich i wnikliwych obserwacjach dzieci stwierdziły, że "to żadne magiczne sztuczki, lecz miłość do wnuka i miłość do wnuczki!" sprawia, że świat staje się lepszy. Żabki radośnie zaśpiewały piosenki dla swych gości, zatańczyły z pomponami, złożyły serdeczne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.

Drogie Babcie i drodzy Dziadziowie, w dniu Waszego święta składamy Wam najserdeczniejsze życzenia:

zdrowia, pogody ducha, radości i spełnienia marzeń!

Pięknie dziękujemy za liczne przybycie.