Wycieczka do Kosmoparku

3 miesiące temu

Dnia 18 styczna dzieci z grupy „Misiów” wraz z rówieśnikami z drugiego oddziału naszego przedszkola, zaraz po śniadaniu udały się na wycieczkę autokarową do Rzeszowa. Przedszkolaki odkrywały kosmos uczestnicząc w interaktywnej wystawie i warsztatach zorganizowanych przez "Kosmopark - kosmiczna wystawa przygoda" w Millenium Hall. Podczas tej wyjątkowej podróży dzieci poznały historię lotów w kosmos oraz zobaczyły prawdziwe kombinezony astronautów. Ta interaktywna wyprawa pozwoliła nam na spacer po Jowiszu, dzieci mogły wysłać głos na inna planetę, uczestniczyć w szkole lotników, dowiedzieć się ile ważą na innej planecie, a także poczuć energię kosmosu. Dzięki licznym atrakcjom przedszkolaki poznały nieodkryte tajemnice wszechświata oraz odkryły przestrzeń kosmiczną. Wystawa ta była doskonałym źródłem wiedzy, niezapomnianych wrażeń i pozwoliła nam na chwilę oderwać się od ziemi.