Teatrzyk

5 miesiące temu

14 grudnia do naszego przedszkola przybył Teatrzyk „Zielony Melonik” prezentując spektakl pt. „Mimo wszystko”. Spektakl był próbą zmierzenia się z najczęstszymi, dziecięcymi pytaniami: Czy jestem wystarczająco grzeczny?, Czy św. Mikołaj do mnie przyjdzie?. Wraz z głównym bohaterem, pingwinkiem Zdzisiem, dzieci przeniosły się do lodowej krainy. Podczas przedświątecznych przygotowań pingwinek dowiedział się czym jest grzeczność i co robić, żeby być grzecznym. Dość nieoczekiwanie stanął przed dylematem, gdy jego przyjaciółka potrzebowała pomocy. Najbliżsi pingwinka ukazali mu pełnię tematu rozwiewając wszelkie przedświąteczne wątpliwości. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, które dostarczyło im wiele radości, ale było także wartościową lekcją. Dziękujemy za piękny występ i czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie.