Audycja muzyczna

5 miesiące temu

W poniedziałek 11 grudnia odbyło  się kolejne spotkanie  z muzykami Filharmonii Podkarpackiej. Tym razem audycja zatytułowana "Kolęda płynie z wysokości" wprowadziła wszystkich w niezwykłą atmosferę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Rozmawialiśmy o tradycjach związanych ze świętami. Padło pytanie co to jest wigilia?. Oczywiście przedszkolaki udzieliły na nie wyczerpującej odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się, czym różni się kolęda od pastorałki i piosenki świątecznej. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania znanych kolęd i pastorałek. Na koniec muzycy złożyli wszystkim śpiewające życzenia. Serdecznie dziękujemy. Czekamy z niecierpliwością na kolejną audycję.