Święto Ekologiczne w ramach kampanii LITTER LESS -Śmieci mniej

Dnia 27.05.2016r. w ogrodzie przedszkolnym, w ramach KAMPANII LITTER LESS odbyło się Święto Ekologiczne pod hasłem „Weź tyle, ile potrzebujesz, daj tyle, ile możesz” połączone z uroczystością Dnia Mamy. Na uroczystość przybyło wiele rodziców, jak również rodzeństwo małych artystów. W przygotowanej części artystycznej wystąpiły wszystkie przedszkolaki. Dzieci wzięły udział w pokazie mody ekologicznej, śpiewały ekologiczne piosenki, przedstawiły inscenizację bajki " Kopciuszek", a także zaprezentowały wiele układów tanecznych: kujawiaka, twista, i wiele innych. Nie zabrakło również repertuaru, który był przygotowany dla wszystkich Mam. Na koniec, przedszkolaki wręczyły swoim Mamom pamiątkowe laurki . Rodzice miło spędzili czas ze swoimi pociechami. Była to doskonała okazja do spotkania i zabawy dzieci, rodziców i nauczycieli.