Warsztaty artystyczne dla dzieci

We wtorek, 28 listopada w naszym przedszkolu zostały poprowadzone przez panią Annę Kliś- Czarnik warsztaty artystyczne, w których  wzięły udział dzieci z wszystkich grup. Przedszkolaki poznały nową technikę plastyczną- lepienie z gliny. Podczas pracy rozwijały swoją inwencję twórczą i kreatywność, sprawność manualną oraz siłę mięśni dłoni i palców. Z uwagą słuchały instrukcji prowadzącej i starały się aby ich dzieło było jak najlepiej wykonane. Wytwory dziecięcych rączek zostaną poddane profesjonalnej obróbce czyli wypaleniu w piecu, malowaniu i szkliwieniu. Końcowy efekt, który będzie można podziwiać za około 2-3 tygodnie na pewno zaskoczy wszystkich i rozwinie w małych artystach wiarę we własne siły. Dziękujemy serdecznie pani Aniu!