Dzień Życzliwego Misia

W bieżącym roku dokonaliśmy wyjątkowego połączenia dwóch nietypowych świąt o pozytywnym przesłaniu. Patronem fuzji Dnia Pluszowego Misia i Dnia Życzliwości został wyjatkowy bohater literacki- Kubuś Puchatek, miś o bardzo małym rozumku, ale o wielkim, życzliwym dla wszystkich sercu. Nasze przedszkolaki zaprezentowały własne, przyniesione z domu misie, przypomniały sobie historię powstania tej najpopularniejszej na świecie przytulanki i wszystkie aktywności tego dnia dzieliły właśnie z nimi. Dzieci rozmawiały o tym, co to jest życzliwość i w jaki sposób się ją okazuje innym. Wspólnie wykonały Drzewo Dobrych Myśli i Pozdrowień, okolicznościowe kartki z życzeniami, które rozniosły wszystkim najbliższym sąsiadom przedszkola oraz pamiątkowe zdjęcia w gronie przyjaciół. Do domu wzięły z sobą wybrane "złote myśli" Kubusia Puchatka. Jedna z nich brzmi "Nie można tkwić uparcie w swoim kącie lasu, czekając, aż inni do nas przyjdą, czasem trzeba pójść do nich". Zapraszamy do Galerii!