AKCJA "PODZIEL SIĘ WIEDZĄ"

W ramach zacieśniania więzi i współpracy pomiędzy placówkami oświatowymi naszej gminy na terenie przedszkola doszło do spotkania uczennic z Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp. z naszymi przedszkolakami.

Nauka przez zabawę z elementem zaskoczenia - tak rozpoczęły realizację akcji "PODZIEL SIĘ WIEDZĄ" w ramach innowacji pedagogicznej "Let's talk" uczennice z Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp. Podczas warsztatów przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawych informacji o zwierzętach w dwóch językach, miały szansę pochwalić się dotychczasową znajomością języka obcego oraz poznać nowe wyrażenia i zwroty. Dziewczyny doskonale odnalazły się w roli mentorów naszch pociech. Przedszkolaki natomiast zaskoczyły ich wiedzą i znajomością angielskiego. Jesteśmy bardzo dumni i wdzięczni za zaangażowanie przedszkolaków i licealistów. Akcja zakończyła się pełnym powodzeniem i obietnicą kolejnych odwiedzin starszych uczniow w naszej placówce.