AKCJA "PODZIEL SIĘ PATRONEM "

Wymiana wiedzy na temat postaci ważnych dla społeczności lokalnej : kapitana Franciszka Macha oraz Piotra Skargi - patrona Liceum Ogólnokoształcącego w Sędziszowie Młp.

Z okazji zbliżającego się święta 11 listopada uczennice z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp., przyjechały do naszych przedszkolaków z wystąpieniem dotyczącym ich patrona. Podczas przemówienia nasi wychowankowie mieli szansę poznać życie i twórczość tego wybitnego Polaka i kaznodziei. Przedszkolaki odwdzięczyły się gościom występem artystycznym przybliżając postać kapitana Franciszka Macha - mieszkańca Wolicy Ługowej. Uwieńczeniem akcji, było przeprowadzenie quizu dotyczącego znajomości obu ważnych dla lokalnego środowiska postaci. Uczennicom Liceum dziękujemy za zaangażowanie i odwiedziny a naszym przedszkolakom gratulujemy pięknego występu!