Spotkanie autorskie z panią Patrycją Wiktor

26 października mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu panią Patrycję Wiktor, autorkę książki dla dzieci “Opowieści kota Kleofasa”. Pani Patrycja opowiadała o tym, jak zaczęła się jej przygoda związana z pisaniem, skąd bierze pomysły i jakie ma plany pisarskie na przyszłość. Bardzo interesująco opowiadała o swojej książce. Dzieci miały okazję posłuchać fragmentu utworu czytanego przez autorkę.  Pani Patrycja bardzo chętnie odpowiadała na zadawane pytania przez dzieci .

Serdecznie dziękujemy Pani Patrycji za poświęcony czas i spotkanie w miłej i twórczej atmosferze.