Dzień Mamy w grupie MISIE

"Wszystkie mamy dziś witamy i na spektakl zapraszamy,

Będziemy biegali raz w lewo, raz w prawo,

Jak wam się spodoba to nam bijcie brawo!..."

Tak dzieci z grupy Misiów przywitały swoje mamy w środę 25 maja na grupowym Dniu Mamy. Przedszkolaki zaprezentowały specjalnie przygotowany program artystyczny oraz montaż słowno- muzyczny pt. „Nawet złego Gargamela zamienimy w przyjaciela” podczas którego wcieliły się w rolę smerfów. Maluchy okazały się wspaniałymi aktorami, oprócz tego pięknie recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały.Na koniec wręczyły mamom własnoręcznie przygotowane laurki i obsypały je całusami. Był to dzień pełen emocji zarówno dla dzieci jak i mam, które bardzo wzruszyły się występem swoich pociech.

Mimo, że każdy z nas przeżył już kilkadziesiąt Dni Mamy w swoim życiu, co roku są one dla nas wyjątkowe. Składając życzenia swoim mamom wzruszamy się, ale dopiero słuchając tych życzeń z ust własnych dzieci w pełni rozumiemy, za co są one podziękowaniem.

Wszystkim mamom gratulujemy wspaniałych pociech!

Życzymy dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu!