EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Końcem września obchodziliśmy w naszym przedszkolu  EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH podczas, którego mieliśmy szansę nauczyć się kilku prostych słów i wyrażeń w języku angielskim, rosyjskim, niemieckim i francuskim. Oprócz tego czekały na nas GIGA wyzwania na specjalnie do tego przygotowanych matach. Sprawdzaliśmy na mapie, gdzie leżą poszczególne kraje, których językami się posługiwaliśmy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem podchodziły do poszczególnych zadań, dlatego mamy nadzieję, iż to święto wpisze się na stałe do naszego przedszkolnego kalendarza i będzie obchodzone co roku.