# WITAMINKI DYNIOWE WYZWANIE

"Motylki" w ramach  Projetku Edukacyjnego "Witaminki' zrealizowały kolejne wyzwanie. Przedszkolaki dokładnie "badały" dynię - wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Wymieniały właściwości odżywcze oraz potrawy, które można zrobić z dyni. Duże zainteresowanie wzbudziły dynie ozdobne. Wykonały również prace plastyczną z motywem omawianego warzywa. Nie mogło zabraknąć zabaw z dynią przy muzyce. Oczywiście  w menu tego dnia znalazła się dynia - dzieci smakowały zupę dyniową. Zadowolone miny dzieci były dowodem na to, że była to świetna zabawa.