VI EDYCJA #SPRZĄTAMY DLA POLSKI

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w VI edycji #SprzątamyDlaPolski pod  honorowym  patronatem  Prezesa  Rady  Ministrów Mateusza  Morawieckiego. Dziś 4 października 2023 roku dzieci  wyposażone w worki na śmieci oraz rękawice jednorazowe z wielkim zapałem przystąpiły do akcji. Wydarzenie to polega na sprzątaniu zanieczyszczonych na skutek działalności człowieka terenów zielonych w okolicy naszego przedszkola.  Dzięki sprawnej pracy wszystkich przedszkolaków udało się zebrać sporo worków ze śmieciami. Akcja rozpowszechnia ideę zielonego patriotyzmu i pokazuje postawę obywatelskiej odpowiedzialności  za swoją „małą ojczyznę”.