TEATRZYK

Dnia 02.10.2023 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatrzyku „Zielony Melonik”, którzy zaprezentowali przedstawienie „Licho nie śpi”. Spektakl ten dostarczył dzieciom wiele radości i uśmiechu, ale był także dla przedszkolaków ważną lekcją. W czasie jej trwania dzieci przypomniały sobie, że zawsze należy słuchać rodziców, że nie należy zbaczać z drogi, że nie wolno nawiązywać kontaktów z nieznajomymi, pomimo ich (pozornie) szczerych intencji. Przedszkolaki uświadomiły sobie, że zawsze powinny być ostrożne i rozważne. Dzieci wiedzą, że tylko takie zachowanie uchroni ich przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami. Bardzo dziękujemy za tak cenną dla nas lekcję. Przygody leśnych zwierząt były pouczające, ale także i ciekawe, a czasami zabawne. Ponadto dzieci mogły wspólnie zaśpiewać, poruszać się w rytm muzyki. Przedstawienie to bardzo nam się podobało, dlatego czekamy na kolejne.