Dnia 26 września nasze przedszkole odwiedzili panowie policjanci: dzielnicowi Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. Celem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Panowie policjanci przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Dzieci utrwaliły numery alarmowe, dowiedziały się także kogo prosić o pomoc w razie niebezpieczeństwa. Policjanci wytłumaczyli dzieciom jak należy zachowywać się w kontaktach z obcymi. Dzięki uprzejmości naszych gości dzieci miały okazję wsiąść do wozu policyjnego oraz posłuchać syreny policyjnej. Dla przedszkolaków spotkanie było niezwykle interesujące.

Serdecznie dziękujemy !!!