DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września to wyjątkowa data...DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA !!!

Z tej okazji dzieci w przedszkolu odwiedziły bajkowe postacie: Smerfy, które wystąpiły dla przedszkolaków w teatrzyku pt. "Nawet złego Gargamela zamienimy w przyjaciela". Na podwórku czekały na dzieci atrakcje przygotowane przez animatora. W rytmie wesołej muzyki dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych, nie obyło się również bez tańca i śpiewu. Dzieci próbowały swoich sił w zawodach przeciągania liny, a także zbijały setki baniek mydlanych. W sali na każdego przedszkolaka czekały radosne zabawy grupowe, a na placu zabaw kolorowy dmuchaniec- gdzie można było potrenować rzuty do celu!  Wisienką na przedszkolakowym torcie były niespodziankowe upominki dla każdego solenizanta.

Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Stasikowi za udostępnienie kolorowego dmuchańca, który okazał się świetną atrakcją dla naszych przedszkolaków !