Ogólnopolska Kampania Przytul Drzewo

We wrześniu przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej Kampani "Przytul się do drzewa" organizowanej przez Strażników Lasu. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na mądre i bezpieczne poruszanie się po lesie oraz uwrażliwianie na to, jakie są przyczyny pożarów. Odwiedzając pobliski las, dzieci zastanawiały się dlaczego drzewa są tak ważne dla środowiska. Zarówno spacer w zielone, naturalne miejsce jak i drzewoterapia okazały się być relaksujące.

Przytulając drzewa pokazaliśmy, że los lasów nie jest nam obojętny oraz wyraziliśmy nasz sprzeciw wobec celowym podpaleniom lasów.