POŻEGNANIE STARSZAKÓW

20 czerwca grupa "Biedronki" wystąpiła przed rodzicami z okazji Dnia Rodziny i pożegnania przedszkola. Dzieci ubrane w odświętne stroje podziękowały rodzicom za trud włożony w ich wychowanie, prezentując przygotowany na tę okazję program artystyczny. Żegnały się również ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami dziękując wszystkim za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę i przekazaną wiedzę. Skończył się 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych wyzwań. Był to czas niezwykły i wyjątkowy, zarówno dla dzieci, rodziców jak i pań nauczycielek. Odbierając z rąk wychowawczyni pani Tamary Hadyś oraz pani dyrektor Krystyny Surman dyplom ukończenia przedszkola "Biedronki" stały się dumnymi absolwentami naszej placówki.

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Absolwentom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, nowych przyjaźni i uśmiechu na co dzień.

Podczas uroczystości dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola podziękowali pani dyrektor Krystynie Surman za wieloletnią pracę w charakterze nauczyciela i dyrektora .