Alpaki

Starszaki z grupy Biedronek wraz z wychowawczynią składają najserdeczniejsze podziękowania Panu Romanowi Kipie, właścicielowi cukierni "Hanusia"i zielonego terenu, znajdującego się w pobliżu przedszkola, na którym żyje stado alpak i danieli za poświęcony dzieciom czas, wyrozumiałość i cierpliwość w przybliżniu naszym wychowankom tych pięknych i ciekawych zwierząt. Wizyta w Pana zagrodzie była niecodziennym doświadczeniem , wzbudziła w dzieciach dużo pozytywnych emocji i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Pamiętajmy, że do alpak nie chodzimy z pustymi rękami- mile widziana jest marchewka, jabło lub bardzo dobrze wysuszone pieczywo. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że mamy tak miłego sąsiada!