5-lecie koła gospodyń Moja Wolica Ługowa

11 czerwca na Osiedlu Wolica Ługowa w Sędziszowie Małopolskim odbył się Piknik Rodzinny połączony z jubileuszem 5-lecia miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich "Moja Wolica Ługowa". Podczas festynu na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne. W barwnych strojach z motywami ludowymi mali artyści zatańczyli: „Poleczkę”, „Owczareczka”, „Kozę” oraz zaśpiewali piosenkę „Zakochani wiosną”. Wszystkie dzieci otrzymały od organizatorów imprezy słodki upominek. Po występach na przedszkolaków czekała moc darmowych atrakcji między innymi: warsztaty pieczenia proziaków, kiszenia kapusty, ubijania masła, dojenie krowy oraz konkursy z nagrodami. Serdecznie dziękujemy Kołu Gospodyń "Moja Wolica Ługowa" za zaproszenie i wspaniałą organizację imprezy, a z okazji jubileuszu składamy gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia.