Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy go  trochę wcześniej. Były tańce, zabawa z chustą animacyjną, przeciąganie liny. Ostatnią atrakcją w ogrodzie przedszkolnym był pokaz baniek mydlanych - tych ogromnych i maleńkich, które wznosząc się w górę pod niebo, powodowały prawdziwy zachwyt i radość dzieci. W przedszkolu czekała na dzieci smaczna niespodzianka czyli pyszne lody. Dzisiejszy dzień był dla naszych przedszkolaków pełen wrażeń, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego cudownego dnia!