Dzień Mamy u "Żabek" i "Motylków"

25 i 26 maja dzieci z grupy „Żabek” i ”Motylków" zaprezentowały swoim Mamom występy z okazji ich święta. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Po części artystycznej – zakończonej gromkimi brawami, dzieci wręczyły Mamom samodzielnie przygotowane upominki. Uroczystości przebiegały w ciepłej i miłej atmosferze. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.

Z okazji Dnia Matki pracownicy Przedszkola składają wszystkim Mamom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.