Królewski bal z mamą - Misie

Dnia 24 maja grupa Misiów wystąpiła w przedstawieniu z okazji Dnia Mamy. Przedszkolaki przedstawiły inscenizację pt. „Królewski bal z mamą” opowiadającą o niezamieszkanym zamku i deweloperze, który szukał dla tego budynku nowych właścicieli. Zarówno dzieci jak i mamy i miały okazje wykazać się rożnymi umiejętnościami. Dziewczynki zaskoczyły swoje mamy pokazem mody, a chłopcy wykazali się umiejętnością jazdy konnej. Mamy wspólnie ze swoimi pociechami miały okazję zatańczyć, budować wieże z klocków oraz rzucać do tarczy trzymanej przez prawdziwego smoka. Na zakończenie dzieci wykonały dwa układy taneczne. Uwieńczeniem tego dnia było zaśpiewanie piosenki „Mamo, droga mamo” podczas której dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane ramki z portretami mam.