Dyżur wakacyjny

Informujemy, że nasze przedszkole  pełni dyżur wakacyjny   od 24 lipca  – 11 sierpnia 2023r.

Zapisy na w/w dyżur dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola odbędą się
 od 22 – 25 maja 2023 r.  Karty zgłoszenia w wersji papierowej dostępne są w szatni przedszkolnej.

W pozostałych terminach dyżur dla chętnych dzieci będą pełnić  inne przedszkola wskazane w Zarządzeniu Burmistrza.

Od 3 lipca – 21 lipca 2023r. dyżur pełni przedszkole w Górze Ropczyckiej i Czarnej Sędziszowskiej.

Od 14 sierpnia do 31 sierpnia  dyżur pełni Przedszkole nr2 na Osiedlu Młodych   i Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 4 /tj, była Wolica Piaskowa/ .

Zapisy do wybranych dyżurujących  przedszkoli odbywać się poprzez system elektronicznego naboru   od 29 maja – 2 czerwca 2023 r.