Wizyta w bibliotece

W związku z tematyką tygodnia, która dotyczyła książek i czytelnictwa w dniu 11 maja grupy „Żabek” i „Biedronek” odwiedziły Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Konopnickiej w Kawęczynie. Przedszkolaki spotkały się z Panią Bibliotekarką, która opowiedziała im o swojej pracy. Zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki i dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać jej czytelnikiem. Po wizycie w bibliotece dzieci zostały zaproszone na piękny spektakl teatralny pt. „Królewna Śnieżka” przygotowany przez szkolne kółko teatralne.

Aktorom gratulujemy talentu, a dyrekcji, nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 5 dziękujemy za serdeczne przyjęcie oraz niespodziankę w postaci teatrzyku.