Teatrzyk

rok temu

22 marca do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk „Zielony Melonik”, by odegrać dla dzieci spektakl pt. „Drukowane nie gryzie”. Wraz z głównym bohaterem dzieci odkrywały, że umiejętność czytania jest niezbędna w codziennym życiu. Towarzyszyły bohaterowi spektaklu w zdobywaniu wiedzy czym są litery, dowiedziały się, że litery tworzą wyrazy a także, że ułożone w różny sposób mogą znaczyć coś zupełnie innego. Wystarczy podjąć wyzwanie, nie poddawać się mimo drobnych potknięć i oto możemy czytać i rozumieć nie tylko wyrazy, ale całe strony zdań. Teatrzyk bardzo podobał się naszym przedszkolakom.