OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY DLA PRZEDSZKOLI

rok temu

Nasze przedszkole uczestniczy w kampanii „Działaj z imPETem!” jest to innowacyjny projekt edukacyjny, którego celem jest zwiększanie świadomości ekologicznej w zakresie segregacji odpadów i pomoc w rozumieniu recyklingu. Nasze przedszkole po raz kolejny uczestniczy w projekcie ekologicznym „Działaj z imPETem!” Chcemy już od najmłodszych lat, uświadamiać dzieci o konieczności segregacji odpadów i korzyściach płynących z recyklingu, zarówno dla nas samych, jak i naszej planety. Tego typu program jest idealnym narzędziem, który nauczy młodsze pokolenia jak dbać o naszą wspólną przestrzeń. W ramach kampanii realizowane są scenariusze zajęć, przygotowane przez specjalistów oraz odbywają się mini - konkursy „Działaj z imPETem”. Są one świetnym urozmaiceniem zajęć, ale i okazją do zdobycia atrakcyjnych nagród.