Projekt ekologiczny

rok temu

Grupa „Misiów” bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt.: „Jestem małym przyjacielem przyrody”. Głównym założeniem projektu jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych dzieci, kształtowanie właściwych postaw proekologicznych i wzbogacanie ogólnej wiedzy o świecie. Natomiast celem projektu jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, kształtowanie postaw proekologicznych, kreatywne i twórcze działania dzieci, nauczycieli.

W każdym miesiącu grupa realizuje jedno zadanie, które wyznaczył organizator projektu. Zrealizowaliśmy już zadania takie jak;

- kodeks przyjaciela przyrody,

- drzewko sensoryczne,