ŚWIĘTO EKOLOGICZNE i DZIEŃ MAMY

Dnia 27.05.2016r. (tj. piątek) o godzinie 12.00 w ogrodzie przedszkolnym odbędzie się w ramach KAMPANII LITTER LESS Święto Ekologiczne pod hasłem „Weź tyle, ile potrzebujesz, daj tyle, ile możesz” oraz uroczystość Dnia Mamy (gr. Biedronki, Motylki, Pszczółki).

W przygotowanej części artystycznej wezmą udział wszystkie przedszkolaki.

W tym dniu z racji długiego weekendu w przedszkolu zorganizowany będzie dyżur. Dzieci, które tego dnia nie będą wymagały zapewnienia opieki przedszkola prosimy o przybycie z rodzicami na godzinę 11.30.

Serdecznie zapraszamy Rodziców i rodzeństwo naszych przedszkolaków. Impreza potrwa do godziny  14.30.

Z uwagi na niewielką ilość miejsc parkingowych tych, którzy mają taką możliwość zachęcamy do skorzystania z ekologicznego środka transportu.

Tego dnia odbędzie się pokaz mody ekologicznej dzieci z grupy Biedronek i Motyli. Zachęcamy Rodziców do przygotowania stroi wykonanych z surowców wtórnych. Chętne dzieci proszę zgłosić u wychowawców grup do dnia 13.05.2016r. (tj. piątek).