AMOS

rok temu

Atywność plastyczna podobnie jak zabawa, stanowi podstawowy element rozwoju i jest jedną z form aktywności dzieci, która oddziałuje na ich rozwój, kształtuje zdolności umysłowe, fizyczne oraz estetyczne. Twórczość plastyczna obejmuje różne formy aktywności, takie jak: rysowanie, malowanie, modelowanie, lepienie brył, konstruowanie. Aby rozwijać tą aktywność korzystamy z różnych przyborów plastycznych, między innymi z klejów.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych nasze przedszkole wzięło udział w akcji ekologicznej firmy Amos- "Wymień puste na pełne".

Naszym zadaniem było zebranie 120 pustych tubek po kleju firmy Amos, a w zamian otrzymaliśmy 30 nowych tubek kleju.

Jeżeli Państwa dzieci również używają w domu tego kleju mogą wesprzeć naszą zbiórkę i przynieść puste opakowanie po kleju do przedszkola. Zbiórka trwa do maja 2023r .