Ach co to był za bal.....

rok temu

Skoczna muzyka, kolorowe balony oraz uśmiechnięte buzie - tak wyglądał bal karnawałowy zorganizowany 12 stycznia w naszym przedszkolu. Już od godziny 9.00 sala zapełniała się barwnymi postaciami. Każde dziecko miało okazję zaprezentować swój strój pozostałym przedszkolakom.

Następnie  dzieci tańczyły do znanych i lubianych piosenek „Pociąg z daleka”, „Gumi miś” , „Wyginam śmiało ciało”, Smerfne hity i wiele, wiele innych, przy których można było wirować, kręcić się w kółko, klaskać, skakać i kołysać się na boki. W przerwie zabawy karnawałowej na dzieci czekał słodki poczęstunek, po którym wesoła muzyka rozbrzmiała w przedszkolu ponownie. Tańcom nie było końca. Niewątpliwe ten dzień zapadł w pamięci naszych podopiecznych.