#dobrotuitam

Nasi wychowankowie wzięli udział w projekcie #dobrotuitam.

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Sędziszowie Młp., wzięły udział w akcji #dobrotuitam. W ramach realizacji projektu Rodzice naszych Pociech mieli możliwość wpłaty środków na pomoc niepełnosprawnej dziewczynce Oldze i jej rodzinie. Ponadto urządziliśmy już po raz kolejny zbiórkę różnych herbat i łakoci w ramach akcji "Herbatka dla Seniora". Przyniesione rzeczy zostały przekazane osobom zamieszkującym pobliski Dom Opieki Społecznej. Uwieńczeniem naszych grudnowych akcji była pomoc w postaci pozyskania różnych produktów żywnościowych i higienicznych dla potrzebującej Rodziny. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Przedszkolaków i bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się we wszystkie akcje prowadzone na terenie placówki. Dzieci zrozumiały, że fajnie jest być obdarowanym  ale obdarowując innych czujemy się fantastycznie! Dziękujemy wszystkim serdecznie za zaangażowanie!