rok temu

W imieniu  Podkarpackiego Kuratora Oświaty  Pani Małgorzaty Rauch składamy serdeczne podziękowania za udział w zbiórce żywności i innych potrzebnych artykułów w ramach akcji „Polakom na Ukrainie”. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Dzieci i Pracowników  Polacy z Mościsk, Myslatyc, Sambora, Łanowic oraz innych miejscowości z terenu Ukrainy,  będą mogli godnie uczcić Święta Bożego Narodzenia. Punkty zbioru żywności w ramach akcji „Polakom na Ukrainie” zostały utworzone aż w 394 placówkach oświatowych na Podkarpaciu.

Dziękujmy za Waszą hojność oraz udział  w tej akcji, jak również za zaangażowanie we wszelkie inne inicjatywy zachęcające do czynienia dobra, solidarności i ofiarności.

W imieniu naszych przedszkolaków, składamy najszczersze wyrazy sympatii naszym sponsorom:

-Firmie „Żelazny” Sp. z o.o. w Sędziszowie Małopolskim

-Fundacji Magnezyty w Ropczycach

za przekazane środki finansowe na zakup pomocy i zabawek dla naszych przedszkolaków. Dzięki ofiarności naszych „Przyjaciół Przedszkola” Mikołaj, który zawitał do naszego przedszkola okazał się w tym roku bardzo hojny i sprawił naszym dzieciakom dużo, dużo radości.

DZIĘKUJEMY ZA SZLACHETNY GEST!!!