Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

rok temu

Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa najwiekszym przyjacielem i powiernikiem sekretów, strachów, smutków i radości. W naszym przedszkolu wszystkie grupy uczciły Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia zapraszając swoje maskotki do wszelkich aktywności. Dzieci o misiach opowiadały, gimnastykowały się z nimi i tańczyły, liczyły je i wykonywały prace plastyczne o misiowej tematyce. Poznały historię powstania tego święta, wymieniały książeczki i bajki, w których głównymi bohaterami są misie, zapewniajace odbiorców wśród kolejnych pokoleń najmłodszych. Ten dzień przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.