Podziękowanie za udział w Akcji HERBATKA DLA SENIORA

rok temu

14 listopada to dzień dedykowany w sposób szczególny Seniorom. To właśnie z tej okazji w ramach akcji „Herbatka dla seniora” społeczność naszego przedszkola zaangażowała się w zbiórkę słodyczy i herbat, które przekazane zostały do Domu Pomocy społecznej w Rudzie. Chcieliśmy w ten sposób „osłodzić życie” seniorom oraz docenić ich ogromną rolę w społeczeństwie, pamiętając o tym, że to właśnie osoby starsze przekazują wiele ważnych wartości oraz wychowują nowe pokolenia. Dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się we wspólną akcję.

A naszym Seniorom składamy jeszcze raz najlepsze życzenia:
zdrowia, pomyślności, nieustannej energii na dalsze lata,
pogody ducha oraz szczęścia w gronie najbliższych.
Niech każdy kolejny dzień dostarcza wiele radości,
a optymizm życiowy nigdy Was nie opuszcza.