Spektakl "Mała, zielona planeta"

rok temu

W czwartek, 17 listopada dzieci z grupy "Biedronek" obejrzały na scenie sędziszowskiego Domu Kultury spektakl "Mała, zielona planeta". Widowisko promowało takie wartości jak szacunek dla przyrody, dbałość o czystość wody, gleby i powietrza, utrzymywanie porządku w otoczeniu, odpowiedzialność za wspólne dobro i świadomość wpływu działalności człowieka na środowisko. Starszaki utrwaliły wiedzę o sposobach segregacji śmieci, ograniczenia wykorzystania źródeł energii i oszczędzania wody oraz dbałości o naszą planetę, aby była zielona, piękna i czysta. Przecież nasza mała, zielona planeta jest jedynym miejscem jakim dysponujemy dla życia roślin, zwierząt i nas, ludzi. Zostańmy więc wojownikami po dobrej stronie mocy i pomóżmy Matce Naturze!