SUKCES AMELKI Z GRUPY

W środę 27 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej im. ks.Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej miało miejsce ogłoszenie wyników Finału Wojewódzkiego Konkursu "LEŚNE OPOWIEŚCI". DziecI rywalizowały w konkursach wiedzy przyrodniczej, poezji o tematyce przyrodniczej oraz plastycznych, których głównym motywem była fauna i flora polskich lasów. Z radością informujemy, że Amelka Orzechowska z grupy "Pszczółek" swą pracą plastyczną zdobyła III miejsce. Bohaterem jej dzieła stała się wydra wykonana techniką plastelinowej wyklejanki. Amelka dostała dyplom, piękny album "Świat- zachwycające miejsca" oraz oryginalną przytulankę- misia w mundurze leśniczego. Cieszymy się, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!