rok temu

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, obchodzonego 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się ubrane w barwy narodowe, aby o godzinie 11.11 wspólnie zaśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego". Wychowankowie utrwalały polskie symbole narodowe- godło orła białego i biło- czerwoną flagę oraz wszystkie cztery zwrotki hymnu. W ten sposób staramy się kształtować postawę szacunku do historii naszego kraju,symboli narodowych i umiejętność właściwego zachowania podczas uroczystości.