BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

rok temu

W ostatni piątek października (28.10.2022r.) w naszym przedszkolu odbył się po raz pierwszy  Bal Wszystkich Świętych.Tego dnia było jak w niebie. Dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych, błogosławionych bądź przyniosły rekwizyty nawiązujące do swych patronów.

Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, śpiewały piosenki, tańczyły w parach, kołach i korowodach. Pląsały radośnie i z zaangażowaniem brały udział w konkursach sprawnościowych i tanecznych. Ideą balu była wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w przygotowanie odpowiednich strojów, na balu było obecnych wielu świętych. Serdecznie dziękujemy RODZICOM za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów.