Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

rok temu

26 października odbyła się ważna Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka  dla dzieci z grup: "Motylków”, „Żabek” i „Misiów”, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce.  Następnie pani dyrektor  dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, książeczkę oraz drobny upominek.