I DZIEŃ JESIENI

rok temu

23 września przedszkolaki przywitały jesień. Z tej okazji dzieci ubrały stroje w jesiennych barwach: żółtym, zielonym, brązowym, pomarańczowym, czerwonym. Oprócz tego chętnie przyniosły jesienne dary takie jak: liście, kasztany czy jarzębinę. Podczas zajęć edukacyjnych zdobywały nowe wiadomości, tańczyły, śpiewały, rozwijały zdolności plastyczne. Korzystając z uroków jakże pięknej polskiej złotej jesieni, wybierały się na długie spacery w poszukiwaniu kolorowych liści, kasztanów i wielu innych skarbów, z których później powstały wyjątkowe kompozycje. Dodatkowo I Dzień Jesieni uswietnił koncert muzyków Filharmoni Podkarpackiej pt. "Ahoj przygodo! od Irlandii aż po Dziki Zachód".