SPOTKANIE Z POLICJANTEM

rok temu

Nasze przedszkole - jak co roku, we wrześniu zaprasza w swoje progi dzielnicowych policjantów. To właśnie oni, podczas wspólnego spotkania prowadzą z naszymi podopiecznymi pogadankę n.t. bezpieczeństwa. Takie spotkanie miało miejsce właśnie dziś. Policjanci zajmujący się sprawami prewencji rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas ktoś obcy i jak uniknąć ugryzienia przez psa.  Tematem numer jeden było zwrócenie uwagi na konieczność jazdy w fotelikach i zapiętych pasach, noszenia kasków podczas wypraw rowerowych, oraz dbania o swoje bezpieczeństwo podczas spacerów.  Nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta. Naszym panom dzielnicowym S E R D E C Z N I E   D Z I Ę K U J E M Y.