DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

rok temu

19 września nasi milusińscy świętowali DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Podczas gdy grupa „Motylków” obchodziła to święto w zaciszu swojej sali, pozostałe grupy „Żabek”, „Misiów” i „Biedronek” wybrały się na wycieczkę do "Zagrody Szmer" k. Strzyżowa. Nawet kapryśna pogoda nie stanęła nam na drodze do przygody. Gdy dojechaliśmy na miejsce deszcz przestał padać, a zza chmur nawet na chwilę wyjrzało słońce.  W zagrodzie przedszkolaki karmiły zwierzęta-kozy, konie, króliki, owce, kury; jechały bryczką podziwiając jesienny krajobraz pogórza strzyżowskiego; wzięły udział w warsztatach robienia świec i warsztatach kiszenia kapusty. Nie zabrakło również swobodnej aktywności na placu zabaw- łowienia ryb, przeciągania liny, wożenia wózkami czy rzutu kaloszem. Przedszkolaki znalazły czas także na odpoczynek i posiłek w ogrzewanej, drewnianej chacie z wielkim apetytem spałaszowały „śniadanie mistrzów” bułeczkę i banana.

20 września w Dniu Przedszkolaka na wszystkich czekała wspaniała niespodzianka
NOWE ZABAWKI  ufundowane przez Radę Rodziców naszego przedszkola.

W imieniu dzieci SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJEMY !